DieRoten.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do udziału w kolejnej ankiecie związanej rzecz jasna z drużyną rekordowego mistrza Niemiec.

Zanim jednak przejdziemy do nowej ankiety, to skupmy się na tej poprzedniej. W naszej ostatnio przeprowadzonej sondzie, poprosiliśmy Was o ocenę minionego sezonu 2019/20 w wykonaniu monachijczyków. Pytanie brzmiało następująco:

Jak oceniasz sezon 2019/20?

Tym razem w naszej ankiecie udział wzięło ogółem 66 użytkowników – za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Serdecznie dziękujemy za tak liczne głosowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych ankietach!

Jak już doskonale wiemy mistrzowie Niemiec napisali kolejny piękny rozdział w historii i powtórzyli wielki sukces z 2013 roku, zdobywając nie tylko mistrzostwo i Puchar Niemiec, ale i przede wszystkim Puchar Ligi Mistrzów!

Nie owijając już w bawełnę, przejdźmy do wyników sondy, choć wydaje się to być tylko formalnością. 91% głosujących nie miało wątpliwości i oceniło minioną kampanią jako znakomitą. Z kolei 3% oceniło sezon na notę 5. Taka sama liczba głosujących uznała, że tryplet jest zasługą Kovaca, który przypomnijmy jest zwolennikiem przepisowej jazdy 100 km/h na autostradzie.

Kompletne wyniki z uwzględnieniem każdej odpowiedzi znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej:

Zapraszamy Was już do udziału w kolejnej ankiecie, w której tematem przewodnim będzie ocena minionego letniego okienka transferowego w wykonaniu Bayernu, który przypomnijmy pozyskał m. in. Sane, Costę, Sarra czy Dantasa.

Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos (trzeba być zalogowanym). Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

źródło: DieRotenPL

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (13)

reklama20.10.2020 07:37
Ankieta dotyczy sezonu, czy okienka transferowego.
19.10.2020 18:48
19.10.2020 16:54
D*upy nie urywa;-) wiedząc teraz ile wydaliśmy życzeniowo za te pieniądze bym inne nazwiska widział. Pozostaje mieć nadzieję,że te się sprawdzą.
19.10.2020 14:24
chyba dobre okienko.. nie ma jakiegoś zjazdu a odświeżone niektóre pozycje... jedynie na środek pomocy trzeba by się rozglądnąć za kimś kto może konkurować z Tolisso i Leonem
19.10.2020 12:26
Pod względem pozycji które chcieliśmy uzupełnić i poszerzenia kadry - na pewno na plus. Natomiast jakość piłkarzy i w związku z tym podtrzymanie statusu aktualnie najlepszego klubu na świecie i związanego z tym prestiżu - zdecydowanie in minus. Do poprawki panowie z zarządu w przyszłym roku inwestycja w światowego stopera typu Upamecano a nie zasłanianie się pandemią i pieniążkami, bo dobrze wiemy że macie je schowane w skarpetach :P
19.10.2020 07:59
Wydaje mi się, że po takim pięknym sezonie kibice oczekiwali czegoś więcej po transferach. Ale tak jak wspomniał @Marienplatz - czasy są jakie są i trzeba się do tego dostosować. Także w mojej ocenie to okienko było średnie, mogło być lepsze.
19.10.2020 07:09
Moim zdaniem średnie okienko - napewno mogło być lepsze .
18.10.2020 22:40
Ja tam wole poczekać na oceny
18.10.2020 22:08
W zasadzie trudno oceniać. Raz - czasy pandemii, w których Bayern sam stracił finansowo. Dwa - po jednym/dwóch spotkaniach trudno oceniać: "Chupa Chups" i Costa przyzwoicie, ale nie grali przeciwko tuzom, Roca i Sarr słabiutko moim zdaniem, Dantas - jest przypisany do rezerw i póki co zagrał też raz i to niby dobrze, ale to jeszcze o niczym nie świadczy (Stiller według mediów był rok temu najlepszym graczem drugiej drużyny, a w pierwszej nie dostaje szans). Sane kozak, lecz podatny na kontuzje, choć potencjał ma ogromny. Nianzou kontuzjowany, a Alexander Nübel w meczu z Düren nie miał okazji by się wykazać.

Osiem nowych nazwisk. Ilościowo się zgadza. A czy jakościowo, to się okaże. Szczerze, to nie mam obaw co do Sane, Nianzou i Nübela (będzie dobrym, solidnym zmiennikiem). Jednak sezon wszystko zweryfikuje. Gramy co parę dni, więc każdy będzie mógł się wykazać.
18.10.2020 22:06
Niby nie sprowadzono nikogo do 1 skladu choc pod nieobecnosc Sane w 1 skladzie na jakis czas moze zagoscic zaprawiony w bojach Costa. Nianzou i Tiago to melodia przyszlosci a Roca, Sarr i Moting to pilkarze na juz ale jako uzupelnienie kadry. Terminarz napiety wiec kazdy swoje minuty dostanie.

Po szkolnemu to okienko oceniam na 3+
18.10.2020 21:34
Nie da się wszystkich zadowolić transferami, bo z oczekiwaniami do nich jest jak z dupą - każdy ma swoją.
Każdy jest najlepszym skautem i dyrektorem sportowym. Najlepszą oceną okienka transferowego będą wyniki osiągnięte przez klub.
18.10.2020 21:19
18.10.2020 21:14
Średnio, mogło być lepiej. Ale rozumiem specyfikę czasów, w których żyjemy.