DieRoten.pl
Reklama

Sky: Solskjaer gotowy na objęcie Bayernu

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Wczoraj niespodziewanie pojawiła się informacja, jakoby jednym z kandydatów na następcę Thomasa Tuchela miał być były trener m.in. Manchester United - Ole Gunnar Solskjaer.

Dzisiaj wiemy już, że dni Thomasa Tuchela w Monachium są policzone. Niemiec z pewnością nie poprowadzi “Die Roten” w nadchodzącej kampanii. Plan wprawdzie zakłada, że Tuchel będzie za sterami FCB do końca obecnego sezonu, ale niewykluczone, że w przypadku kolejnych rozczarowujących rezultatów, włodarze Bayernu będą zmuszeni poszukać innych rozwiązań.

Jednym z takich krótkoterminowych rozwiązań ma być właśnie Ole Gunnar Solskjaer, który - jak donosi Florian Plettenberg “Sky” - jest zainteresowany podpisaniem umowy z bawarskim klubem do końca sezonu.

Norweg od czasu zakończenia pracy w Manchesterze United w 2021 roku pozostaje bezrobotny. Co ciekawe, kiedy przychodził na “Old Trafford” w marcu 2019, to również rozpoczynał w roli trenera tymczasowego. Drużyna pod jego dowództwem sprawowała się jednak na tyle dobrze, że były napastnik otrzymał propozycję długoterminowej umowy.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...