DieRoten.pl
Reklama

Sky: Odoi uzgodnił warunki z Bayernem

fot.
Reklama

Na ten moment Bayern Monachium potwierdził transfer jednego zawodnika w trwającym zimowym okienku transferowym. Mowa rzecz jasna o 18-letnim Alphonso Daviesie.

Od otwarcia zimowego okienka transferowego stale spekuluje się o transferach kolejnych zawodników. Na ten moment najgorętszym tematem jest sprowadzenie na Allianz Arenę skrzydłowego Chelsea, a dokładniej Calluma Hudsona-Odoi'a.

Mimo wszystko nadal nie wiadomo jaka przyszłość czeka młodego Anglika, ale jeśli najnowsze doniesienia okażą się prawdziwe, to transfer 18-latka do klubu ze stolicy Bawarii wydaje się być kwestią czasu. Jednakże londyńczycy wciąż robią co w swojej mocy, aby przekonać swojego zawodnika do pozostania.

Najnowsze informacje w sprawie CHO ma dla nas Max Bielefeld, który na co dzień pracuje dla „Sky”. Według dziennikarza Odoi uzgodnił już warunki umowy z Bayernem. Co więcej wychowanek „The Blues” miał także zobowiązać się, że dołączy do FCB.

− Hudson-Odoi przystał na warunki Bayernu i zobowiązał się dołączyć do klubu. Bayern przedstawił Anglikowi perspektywy, podczas gdy Chelsea zawiodła. Anglikowi powiedziano, że zostanie kluczowym zawodnikiem w nowym odmienionym zespole i klub dał mu gwarancję gry – donosi dziennikarz.

− Chelsea znajduje się w trybie paniki i robi wszystko co może, aby zatrzymać CHO w klubie dając mu więcej okazji do gry. Rodzina zawodnika miała jednak zapewnić Bayern, że Chelsea nie będzie w stanie zmienić nastawienia 18-latka, który chce grać dla FCB – podsumował Bielefeld.

Czas pokaże na ile ostatnie plotki okażą się prawdziwe. Jedno jest pewne – w najbliższych dniach, a być może i godzinach będą pojawiać się kolejne doniesienia związane z młodym Anglkiem.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...