DieRoten.pl
Reklama

Sky: Niepewna przyszłość Stanisica i Kimmicha

fot. Fotolia
Reklama

Przed działaczami Bayernu Monachium gorący okres. W harmonogramie zadań jest bowiem nie tylko znalezienie nowego szkoleniowca, ale również budowa kadry na przyszły sezon. A wiele wskazuje na to, że dojdzie do niemałych zmian...

Jak informuje bowiem “Sky”, Josip Stanišić ma jednak zgłaszać chęć do pozostania w Bayerze Leverkusen. Wypożyczony do “Aptekarzy” zawodnik świetnie czuje się w zespole Xabiego Alonso i miał zdecydować, że właśnie tam chciałby kontynuować swoją karierę.

Jeszcze kilka tygodni temu sam zawodnik informował, że dostał zapewnienie od władz Bayernu, że będzie częścią kadry na przyszły sezon.

Stanisic ma umowę z Bayernem do lata 2026.

Nieco krótszy kontrakt z “Die Roten”, bo do 2025 r, ma natomiast Joshua Kimmich. Rozmowy z reprezentantem Niemiec na temat jego przedłużenia planowane są jeszcze w maju, ale wątpliwe jest, że wiążące decyzje zapadną przed startem Euro 2024.

29-latek wraz ze swoją rodziną czuje się świetnie w Monachium i ostatnio nabył nawet nową nieruchomość, ale sam nie wyklucza, że w przypadku braku porozumienia podczas negocjacji, już w lecie opuści stolicę Bawarii.

Zainteresowanie Niemcem mają wyrażać przede wszystkim dwa kluby: PSG oraz FC Barcelona.


Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...