DieRoten.pl
Reklama

Sky dementuje: Bayern nie chce Hojbjerga

fot. Fotolia
Reklama

Wczorajszego poranka pojawiły się dość zaskakujące informacje o możliwym powrocie Pierre’a-Emila Hojbjerga do bawarskiego klubu.

Z informacji dziennikarzy Christiana Falka oraz Tobiasa Altschaeffla mogliśmy się dowiedzieć się, że Duńczyk jest poważną opcją do wzmocnienia środka pola, po tym jak Declan Rice oraz Moises Caicedo zdecydowali się pozostać w angielskiej Premier League.

Co więcej „Bawarczycy” mieli już nawet nawiązać kontakt z obecnym agentem Hojbjerga, czyli Pinim Zahavim w celu ustalenia warunków potencjalnego transferu w letnim okienku transferowym.

Niemniej jednak wszelkim wczorajszym spekulacjom zaprzeczył niemiecki „Sky” oraz Florian Plettenberg. Duński piłkarz mimo swojej klasy oraz umiejętności piłkarskich, nie jest mimo wszystko celem transferowym Bayernu na nadchodzące okienko.

Tym samym wszelkie plotki o możliwym powrocie 27-latka na Allianz Arenę nie mają żadnego pokrycia z prawdą. Z drugiej strony według wspomnianego wyżej źródła, nie można wykluczyć, że Pierre-Emile mógłby wrócić do niemieckiej Bundesligi, albowiem jego sytuacji przygląda się kilka drużyn z Niemiec.

Co do poszukiwań nowego defensywnego pomocnika, na ten moment nie wiadomo, kto obecnie jest nowym celem transferowym Uliego Hoenessa i spółki.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...