DieRoten.pl
Reklama

Sky: Boateng bliski powrotu do Bayernu!

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Nie ulega wątpliwości, że to niemała bomba informacyjna – niewykluczone, że lada dzień do Bayernu powróci utytułowany Jerome Boateng!

Jak poinformował dosłownie przed chwilą dziennikarz Florian Plettenberg z niemieckiego portalu „Sky”, monachijczycy mają pracować nad powrotem do klubu Jerome’a Boatenga!

Z ujawnionych informacji możemy dowiedzieć się, że obie strony mają już za sobą zaawansowane rozmowy. Szefowie bawarskiego klubu są otwarci na powrót Niemca, podobnie zresztą jak sam zawodnik, który pozostaje w dobrej formie fizycznej.

35-latek pozostaje bez klubu od wielu tygodni, po tym jak wygasł jego kontrakt z Olympique Lyonem w lipcu 2023 roku – tym samym defensor mógłby pozostać ściągnięty bez żadnej opłaty transferowej.

Póki co nie zaplanowano jeszcze żadnych badań medycznych, ale jutro odbędą się kolejne rozmowy. Niemniej jednak temat powrotu dwukrotnego zdobywcy potrójnej korony z FCB jest bardzo poważny i gorący. Najbliższe 24 godziny mogą okazać się decydujące.

Jerome Boateng 

Jerome w Bayernie grał przez 10 lat, zaś na Allianz Arenę trafił latem 2011 roku za sumę 13,5 mln € z ekipy Manchesteru City. Niemiec błyskawicznie stał się kluczową postacią FCB. W trakcie swojej 10-letniej przygody z monachijczykami, Boateng wystąpił w 363 meczach, zaś jego dorobek w tym czasie to 10 bramek oraz 25 asyst. Ponadto razem z kolegami sięgnął łącznie po 25 tytułów! 

 

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...