DieRoten.pl
Reklama

Sembrant z umową do 2025 roku

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu tygodni, kierownictwo sportowe FCB Frauen podjęło kilka ważnych decyzji kadrowych w kontekście pierwszej drużyny Bayernu.

Mowa nie tylko o pierwszych transferach na sezon 2024/2025, ale i również przedłużeniach kontraktu z kilkoma zawodniczkami pierwszego zespołu FCB Frauen.

Ostatnio z kolei Bianca Rech i spółka postanowiły zawrzeć porozumienie z Lindą Sembrant, która zimą została wypożyczona z Juventusu – 147-krotna reprezentantka szwedzkiej reprezentacji narodowej podpisała z Bayernem nowy kontrakt, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku.

− Jestem tu dopiero od kilku miesięcy, ale od razu poczułam się w Monachium i w Bayernie jak w domu. Zespół i klub są wspaniali i sprawili, że poczułam się bardzo mile widziana. Naprawdę podobał mi się mój czas tutaj i tym bardziej cieszę się, że nie kończy się on latem – powiedziała Sembrant.

− W przyszłym sezonie chcę osiągnąć z Bayernem jeszcze więcej niż w tym roku. Myślę, że mogę przyczynić się do sukcesu, chcę pomóc drużynie i wnieść swoje doświadczenie. Bayern chce zdobywać tytuły - i ja też tego chcę – podsumowała Linda Sembrant.

Linda Sembrant nominalnie występuje na pozycji środkowej obrończyni. Od momentu swojego zimowego wypożyczenia, Szwedka miała okazję wystąpić w 13 spotkaniach dla FCB Frauen, zaś jej dorobek to 1 bramka oraz tytuł mistrzyni Niemiec.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...