Seitz: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Wczorajszego wieczoru swoje kolejne spotkanie w ramach bawarskiej ligi regionalnej rozegrali zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium.

Po dwóch tygodniach przerwy, wczoraj wieczorem piłkarze Bayernu II mierzyli się na własnym podwórku z ekipą Eintrachtu Bamberg.

Koniec końców monachijczycy zanotowali bardzo dobre spotkanie i rozbili swoich przeciwników 6:3, zgarniając w pełni zasłużenie 3 punkty. Jeśli mowa o bramkach dla FCB II, to na listę strzelców wpisali się Timo Kern (2), Dion Berisha (2), Taichi Fukui oraz Lucas Copado.

Po ostatnim gwizdku, krótkiego wywiadu dla klubowych mediów udzielił trener Holger Seitz, który nie krył swojej dumy z postawy podopiecznych, którzy zanotowali szósty mecz bez porażki z rzędu (5 zwycięstw i 1 remis).

− Zasłużyliśmy na zwycięstwo, ponieważ kontrolowaliśmy każdą sekundę. Bamberg zdobył cztery punkty w dwóch ostatnich meczach i szczególnie w drugiej połowie było widać ich jakość – powiedział Seitz.

− Wielu chłopaków było w podróży w zeszłym tygodniu, utrata sił stała się zauważalna po 60 minutach, poza tym był to nienaganny występ – podsumował Holger Seitz.