DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Wciąż mamy pole do poprawy w FCB II

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Od kilku dni obowiązki trenera drugiej drużyny Bayernu Monachium pełni doświadczony Holger Seitz, który wcześniej dwukrotnie miał już okazję piastować tę funkcję w przeszłości.

Przypominamy raz jeszcze, że Martin Demichelis poprosił klub o zgodę na odejście, jako że otrzymał ofertę poprowadzenia pierwszoligowego River Plate z Argentyny, czyli klubu, w którym się wychował piłkarsko.

Monachijczycy nie chcieli stawać na drodze Argentyńczyka, dlatego też przystali na jego prośbę i umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Jego następcą został z kolei Holger Seitz, który do tej pory pracował jako dyrektor sportowy Campusu. Nowy szkoleniowiec FCB II udzielił ostatnio krótkiego wywiadu, w którym odniósł się do obecnej formy swojego zespołu i planów na nadchodzące tygodnie.

− Mam w głowie kilka pomysłów i spraw, którymi chcę się zająć. Już teraz bardzo podobała mi się kontrola gry i determinacja w posiadaniu piłki, ale wciąż jest pole do poprawy, jeśli chodzi o liczbę okazji do zdobycia bramki i dążenie do niej – powiedział Seitz.

− Mamy pracę do wykonania, ale bardzo zależy mi na tym zadaniu. Mam wrażenie, że chłopcy też czerpią z tego wszystkiego radość – podsumował Holger Seitz.

Wczorajszego popołudnia monachijczycy rozegrali pierwsze spotkanie pod wodzą Seitza, ale pojedynek ten został odwołany po 45 minutach z powodu interwencji policyjnej (wkrótce pojawi się artykuł na ten temat).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...