DieRoten.pl
Reklama

Schoene: To był pozytywny sezon

fot. Photogenica
Reklama

Jeśli mowa o sezonie ligowym 2022/23, to dobiegł on już końca dla wszystkich męskich oraz żeńskich zespołów Bayernu Monachium.

W przypadku żeńskich ekip Bayernu Monachium, to piłkarki FCB mogą mówić o bardzo dobrym sezonie – mowa zarówno o pierwszym, jak i również drugim zespole monachijek.

Jeśli mowa o FCB Frauen II, to podopieczne Clary Schoene zakończyły zmagania w tabeli ligowej na czwartej lokacie, co jest postrzegane jako bardzo dobry wynik z racji na wysoką jakość w lidze. Ostatnio na łamach klubowych mediów, na temat kampanii 2022/23 wypowiedziała się wspomniana wyżej trenerka Bayernu II.

− To był zdecydowanie bardzo pozytywny sezon. Jedyne drużyny, które skończyły przed nami, to te, które naprawdę chciały awansować wyżej – powiedziała Schoene.

− Dlatego uważam, że rozegrałyśmy naprawdę dobry sezon. Jesteśmy młodą drużyną i oczywiście miałyśmy wzloty i upadki. Spójność, którą zwykle ma się w zespole ze względu na doświadczenie starszych piłkarek, jeszcze nie istniała – dodała.

− Dlatego niektóre mecze nie poszły nam tak dobrze. Mimo wszystko jestem bardzo, bardzo zadowolony – podsumowała Clara Schoene.

Jeśli mowa o zawodniczkach Bayernu w sezonie 2022/23, to podopieczne Clary Schoene mogą pochwalić się dorobkiem 43 punktów, na co złożyło się 13 zwycięstw, 4 remisy oraz 9 porażek, przy bilansie bramkowym 35:28.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...