DieRoten.pl

Sauer: Niewykluczone, że kiedyś Stiller wróci do Monachium

02.03.2021, 09:35:33

Kilka tygodni temu Bayern Monachium oficjalnie potwierdził, że po zakończeniu sezonu 2020/21, klub ze stolicy Bawarii po wielu latach przygody opuści Angelo Stiller.

Jak już doskonale wiemy nowym pracodawcą utalentowanego pomocnika zostanie TSG Hoffenheim, gdzie Angelo będzie mógł nawiązać współpracę ze swoim byłym trenerem z FCB II, czyli Sebastianem Hoenessem.

Nie tak dawno temu na temat Stillera w wywiadzie dla oficjalnego portalu „FCB.de” wypowiedział się Jochen Sauer, czyli dyrektor Campusu FCB. 48-latek odniósł się nie tylko do odejścia 19-latka, ale i jego przyszłości. Jak sam przyznał − niewykluczone, że pewnego dnia Niemiec wróci do Monachium.

− Angelo jest rodowitym Bawarczykiem, gra tu od czasów U-10 i jest fanem Bayernu na wskroś. Oczywiście należy on do grona zawodników, o których zatrzymanie walczysz, kiedy ich umowy dobiegają końca. Angelo ma wielki potencjał − powiedział Sauer.

− Teraz stara się poczynić najlepszy możliwy dla siebie ruch w karierze. Nie zawsze da się wszystko zaplanować. Poza tym pierwszy zespół posiada już wielki potencjał na pozycji środkowego pomocnika − mówił dalej.

− Jeśli tak młody zawodnik otrzymuje zapytania z Bundesligi, to trzeba się z tym pogodzić i życzyć mu wszystkiego najlepszego, jeśli pragnie spróbować nowych wyzwań. Z drugiej strony nie jest też wykluczone, że w pewnym momencie Angelo wróci do Monachium − podsumował Jochen Sauer.

Jeśli mowa o drugiej drużynie bawarskiego klubu, to wedle doniesień prasowych z Niemiec, rolę odchodzącego Angelo Stillera w nadchodzącym sezonie ma przejąć utalentowany Torben Rhein, który stopniowo będzie także wprowadzany do pierwszego zespołu.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)02.03.2021 22:49
skoro przy wiecznie połamanym Coco, synu niechcianym Marcu i będącym na walizkach Javim nie wbił się mocniej do drużyny to chyba jednak jeszcze nie był jego moment...o ile w ogóle taki nadejdzie kiedyś.
02.03.2021 20:16
Poza tym pierwszy zespół posiada już wielki potencjał na pozycji środkowego pomocnika
hahahah

wypada Kimmich i Goretzka i nie ma kto grać
02.03.2021 20:12
Taki talent jak Zirkzee ,cuisance itp ;) niech nawet nie myśli o powrocie bo mu samolot wycofam
02.03.2021 18:51
Gdyby faktycznie miał wielki talent to Bayern nie pozwoliłby mu odejść, proste. Myślę że nigdy do nas nie wróci, za słaby.
02.03.2021 11:31
Stiller ma duży potencjał. Bayern kiedyś może pożałować, że go puścił gdzie indziej.
02.03.2021 10:10
Wiadomo kto na pewno wróci na tarczy: Cuisance , Fein, Früchtl, Batista Meier, Dajaku i Zirkzee. Czy Stiller wróci ? Wątpię.