DieRoten.pl
Reklama

Sauer: Krattenmacher i Adu mają duże perspektywy

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Choć letnie okienko transferowe nie zostało jeszcze otwarte, to w Campusie bawarskiego klubu doszło już do pierwszych ruchów transferowych.

W zeszłym tygodniu monachijczycy potwierdzili oficjalnie, że klub pozyskał dwójkę utalentowanych piłkarzy z partnerskiego klubu SpVgg Unterhaching.

Przypominamy, że chodzi o takiej dwójce jak Maurice Krattenmacher oraz Gibson Nana Adu. Podczas gdy Krattenmacher zostanie od razu włączony do młodzieżówki FCB, to jego młodszy kolega Adu, został automatycznie wypożyczony jeszcze na kolejny rok do Haching.

Przy okazji prezentacji obu graczy, na łamach klubowych mediów wypowiedział się szef Campusu bawarskiego klubu, czyli Jochen Sauer, który wierzy w młodych piłkarzy.

− Maurice Krattenmacher i Gibson Nana Adu to dwaj zawodnicy z dużymi perspektywami sportowymi. Maurice urodził się w Monachium, dołączył do nas w młodym wieku i zdobył już doświadczenie w trzeciej lidze w Unterhaching. Jest silny technicznie, wszechstronny w ofensywie i nie tylko groźny w bramce, ale także zawsze ma dobre oko na swoich pomocników – powiedział Sauer.

− Gibson jest zarówno najmłodszym zawodnikiem, który kiedykolwiek grał w III lidze, jak i najmłodszym strzelcem w jej historii. Obaj reprezentują doskonałą promocję młodych talentów w SpVgg Unterhaching. Wierzymy, że obaj zawodnicy odnajdą się w profesjonalnym futbolu – podsumował Jochen Sauer.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...