DieRoten.pl
Reklama

Sane: Bayern moim pierwszym punktem kontaktowym

fot. skwiot.pl
Reklama

Od dłuższego już czasu jednym z głównych tematów związanych z Bayernem Monachium w niemieckiej i zagranicznej prasie jest przyszłość Leroya Sane.

Choć kontrakt niemieckiego skrzydłowego jest jeszcze ważny przez najbliższe ponad półtora roku, to Niemiec od tygodni podlega dyskusji w mediach i oprócz doniesień o przedłużeniu umowy z monachijczykami, pojawiają się również doniesienia o możliwym odejściu…

Niemniej jednak Leroy Sane zdradził w rozmowie z dziennikarzami, że choć obecnie w ogóle nie myśli o przyszłości, to bez względu na wszystko – jego pierwszym punktem kontaktowym zawsze pozostanie Bayern Monachium.

− Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem. Klub chce prowadzić rozmowy. Zastanowię się nad tym w pierwszej połowie sezonu (najpewniej chodziło o drugą połowę sezonu – przyp. red.). Chcę najpierw skoncentrować się na sezonie – powiedział Sane.

− Jednakże Bayern jest wyraźnie moim pierwszym portem, do którego chcemy zawinąć (…). To mój pierwszy punkt kontaktowy, bez dwóch zdań. Zobaczymy co będzie dalej. Wszystko potoczy się naturalnie – podsumował Leroy Sane.

Nie tak dawno temu, Leroy Sane świętował swój 150. występ dla Bayernu w karierze. Ogólnie jego dorobek dla bawarskiego klubu, to jednak 151 spotkań, w których to miał udział przy 91 bramkach FCB (47 goli i 44 asysty). Ponadto skrzydłowy zdobył z kolegami 7 tytułów.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...