DieRoten.pl

Pracujący dla "ESPN" oraz "Gianluca Di Marzio" znany dziennikarz David Amoyal postanowił wypowiedzieć się na temat trwającej od dłuższego czasu sagi transferowej z udziałem Alexisa Sancheza.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Przyszłość Alexisa Sancheza jest głośnym tematem plotek transferowych od blisko sześciu miesięcy. Chilijczyk nie ma zamiaru przedłużać swojego wygasającego za rok kontraktu, dlatego też niewykluczone, że piłkarz latem opuści Londyn.

Zdaniem wspomnianego wyżej dziennikarza i eksperta od włoskiej Serie A, najlepszym rozwiązaniem dla Alexisa będzie nie transfer do Manchesteru City, lecz Bayernu Monachium.

Mając kontrakt ważny z Arsenalem jeszcze przez rok, Chilijczyk ma wiele do powiedzenia. Anglicy zaoferowali mu przedłużenie umowy, jednakże Sanchez naciska na transfer powiedział Amoyal w rozmowie z ESPN.

Podczas gdy jego usługami zainteresowany jest również Manchester City, to wysłanie go za granicę będzie najlepszym wyjściem dla wszystkich zainteresowanych stron − mówił dalej.

Bayern Monachium gotów jest wyrównać płace Sancheza do zarobków Roberta Lewandowskiego a także sprzedać Douglasa Costę, aby zrobić mu miejsce − zakończył dziennikarz GdM.

Na dalszy "rozwój spraw" musimy jednak poczekać i uzbroić się w cierpliwość, gdyż pierwsze konkrety ze strony piłkarza czy jego agenta powinny zostać ujawnione po zakończeniu Pucharu Konfederacji.

źródło: ESPN

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama18.06.2017 19:24
Fajnie jakby dołączył do Bayernu. Ale sam zainteresowany woli chyba City http://transfery.info/102118,the-mirror-alexis-chce-wymusic-transfer-do-manchesteru-city jeżeli to prawda, to moim zdaniem Bayern powinien kupić Lemara póki ten jest jeszcze dostępny. Wiadomo Sanchez byłby lepszy, ale ja czuje pod skórą, że ten transfer się nie uda. długo za długo już to trwa, jak na Bayern.
18.06.2017 17:33
Mieliśmyby go od razu gdyby nie te wymogi finansowe.Dla przykładu Paul Pogba zarabia 18 mln euro rocznie a Sanchez chciałby od nas dostać około 25 mln euro na rok co by zepsuło nasze struktury finansowe :(:( Ale super by było gdyby do nas doszedł bo byśmy mieli najlepszy skład na świecie (choć już mamy:) :) :)
18.06.2017 17:26
Wyrównać płace do Lewego spoko, ale 25 mln? Nie ma mowy.
18.06.2017 15:12
W zasadzie powiedział to, co już wszyscy wiemy.
18.06.2017 11:48
Chyba prawie każdy mu to mówi, że najlepszym wyjściem jest trafienie do nas.
18.06.2017 11:38
dokładnie więcej dowiemy się po pucharze konfederacji gdyż Sanchez zasłania się tym turniejem.mówi że o transferze pomyśli po turnieju.pierw Puchar Anglii teraz konfederacji.

reklama

reklama