DieRoten.pl
Reklama

Sanches rozgrywa pełne spotkanie przeciwko Watford!

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Wypożyczony z Bayernu Monachium Renato Sanches może mieć małe powody do dumy, albowiem wczorajszego popołudnia Portugalczyk miał okazję rozegrać pełne spotkanie w angielskiej Premier League.

Jak się okazuje zmiana trenera w zespole "Łabędzi" okazała się jak na razie dobrym posunięciem, gdyż drużyna prowadzona obecnie przez Carlosa Carvalhala pokonała wczoraj Watfrod 2:1.

Renato Sanches, który spędzi na Wyspach jeszcze nieco ponad pół roku miał okazję rozegrać pełne spotkanie i zaliczyć solidny występ.

Choć młody Portugalczyk nie zdobył bramki i nie zaliczył asysty, to swoją grą i postawą wyglądał na znacznie lepszego zawodnika niż miało to miejsce w ostatnich tygodniach.

Warto nadmienić, iż Sanches cały mecz rozegrał na lewej stronie pomocy. 20-latek w starciu z Watford zaliczył także jedną z najwyższych skuteczności podań – mowa o 90% celnych podań.

Kolejną okazję do zaprezentowania swoich możliwości nowemu trenerowi Renato Sanches będzie miał już wkrótce, kiedy to Swansea podejmie na własnym podwórku Tottenham Hotspur. Pozostaje mieć nadzieję, iż pod wodzą swojego rodaka Sanches w końcu się "odrodzi".

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...