DieRoten.pl
Reklama

Sammer o odpadnięciu FCB: To frustrujące

fot. Photogenica
Reklama

Niestety, ale mimo wielkich zapowiedzi, monachijczycy nie będą już reprezentować niemieckiej 1. Bundesligi w elitarnych rozgrywkach Champions League…

W ubiegły wtorek mistrzowie Niemiec mimo usilnych starań na Allianz Arenie, zremisowali tylko 1:1 z Villarreal i pożegnali się z Ligą Mistrzów, jako że w pierwszym meczu podopieczni Juliana Nagelsmanna zostali pokonani 0:1.

Dla monachijczyków to bardzo frustrująca porażka w dwumeczu, co też zauważyli nie tylko sami piłkarze i osoby związane z bawarskim klubem, ale i również eksperci – ostatnio swoje stanowiska przedstawili Owen Hargreaves, Matthias Sammer oraz Peter Crouch.

Owen Hargreaves:

− Villarreal był genialny w dwóch meczach. Zasłużyli na to. Słowa uznania dla Emery'ego. Miał plan gry, który pozwolił mu powstrzymać najlepszych piłkarzy na świecie. Villarreal z pewnością nie jest jedną z tych drużyn, które spodziewasz się zobaczyć w półfinale. Ale z takim menedżerem jak Emery wszystko jest możliwe.

Matthias Sammer:

Bayern był źle ustawiony taktycznie przy tej bramce. Do 88. minuty Bawarczycy świetnie rozgrywali piłkę i kontrolowali grę. To frustrujące, ale Bayernowi nie udało się awansować.

Peter Crouch:

− Niewiarygodne. To był cios w ostatniej chwili, który rozłożył Bayern i chwała Villarreal za to, bo zagrali niesamowity dwumecz.

Źródło: UEFA / Amazon
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...