DieRoten.pl

Salihamidzic: Wannera czeka wspaniała kariera

fot. PodStadionem.pl
Reklama

W styczniu 2022 roku, przebojem do pierwszego zespołu Bayernu Monachium wdarł się Paul Wanner, który od tamtej pory regularnie trenuje u Juliana Nagelsmanna.

16-latek został awaryjnie powołany na mecz z Gladbach, po tym jak w zespole zakażonych zostało kilkunastu piłkarzy. Co więcej pomocnik zadebiutował nawet w tym spotkaniu, po czym został już stałym członkiem drużyny Juliana Nagelsmanna. Paul Wanner wystąpił potem jeszcze tylko 3 razy.

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że w klubie wszyscy są przekonani co do talentu i potencjału młodego gracza. Tym razem w wywiadzie dla „TZ”, Hasan Salihamidzic przyznał wprost, że jego zdaniem Paula czeka wspaniała kariera, ale potrzebuje on czasu.

− Paul jest wielkim talentem. To normalny proces, w którym teraz się znajduje. Postaramy się dać mu trochę minut w najbliższym czasie. Będzie się rozwijał – powiedział „Brazzo”.

− Na pewno pójdzie swoją drogą. Jest to proces, w którym jego rodzina, agent i wszyscy w klubie pracują razem. Zawsze byliśmy zgodni – mówił dalej.

− Wiadomo, że ostatnio nie wszystko układa się tak dobrze, jeśli chodzi o czas gry. Ale liczymy na Paula. Jestem pewien, że czeka go wspaniała kariera – podsumował Hasan Salihamidzic.

Warto wspomnieć, że podczas EURO U-17, które dla Niemców zakończyło się na etapie ćwierćfinału (porażka w karnych z Francuzami), Paul Wanner rozegrał 241 minut na 360 możliwych, zaś jego dorobek w tym czasie to 1 bramka oraz 2 asysty.

Źródło: Bavarianfootballworks.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...