Salihamidzic: To niewytłumaczalne, szokujące

Bayern Monachium ma już za sobą piętnasty mecz w sezonie 2021/22. Tym razem monachijczycy mierzyli się w rozgrywkach Pucharu Niemiec.

Podopieczni tymczasowego trenera Dino Toppmoellera rozegrali fatalne wręcz zawody i ponieśli porażkę aż 5:0 z Borussią M’Gladbach, która to z kolei wspięła się na wyżyny swoich możliwości i zagrała genialny wręcz mecz.

Podczas gdy pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 na korzyść Gladbach, to w drugiej części starcia na Borussia-Park, zespół prowadzony przez Adiego Huettera wpakował monachijczykom jeszcze dwie bramki. Jeśli chodzi o grę FCB, to nie można o niej powiedzieć nic dobrego…

Tuż po ostatnim gwizdku, przed kamerami niemieckiej stacji „Sky” na pytania dziennikarzy odpowiedział dyrektor sportowy bawarskiego klubu, czyli Hasan Salihamidzic.

− To coś szokującego! Nie było nas na boisku, nie wygraliśmy żadnego pojedynku w pierwszej połowie, nie było rozegrania, piłki szły w błoto powiedział Salihamidzic.

− To było zbiorowe zaciemnienie - niewytłumaczalne, naprawdę! Tego się nie da wytłumaczyć – podsumował dyrektor sportowy Bayernu.