DieRoten.pl

Salihamidzic o nieudanym transferze Odoia: Zdarza się

fot.
Reklama

W ostatnich dniach letniego okienka transferowego, jednym z najgłośniejszych tematów związanych z Bayernem Monachium, było pozyskanie z Chelsea utalentowanego Calluma Hudsona-Odoia.

Mistrzowie Niemiec próbowali pozyskać młodego Anglika, ale podobnie jak przed rokiem plany zatrudnienia 19-latka spaliły na panewce. Nieoficjalnie mówi się, że żądania Chelsea były nie do przyjęcia dla klubu ze stolicy Bawarii (m. in. obowiązkowy wykup za 77 milionów euro).

Koniec końców monachijczycy wycofali się z negocjacji, zaś planem B okazał się być Douglas Costa, który został wypożyczony z Juventusu. W najnowszym wydaniu „Sport Bilda” znajdziemy wywiad, w którym na oba tematy wypowiedział się Hasan Salihamidzic.

− To prawda, prowadziliśmy negocjacje z Chelsea, ale nie osiągnęliśmy porozumienia. Zdarza się – powiedział Hasan Salihamidzic.

− Zawsze mamy alternatywy dla każdego planu. Znam Fabio (dyr. sportowy Juve), odkąd grałem w Juventusie mówił dalej „Brazzo”.

– Wiedziałem, że być może będą skłonni do wypożyczenia Costy. Tym samym błyskawicznie osiągnęliśmy porozumienie – podsumował dyrektor sportowy FCB.

Salihamidzic zdradził również w rozmowie dla „Sport Bilda”, że powrót Goetze nigdy tak naprawdę nie był tematem w FCB. Co więcej domniemane rozmowy Hansiego z Mario ws. powrotu nie miały w ogóle miejsca. „Brazzo” podkreślił, że Flick zwyczajnie utrzymuje kontakty z graczami kadry narodowej.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...