DieRoten.pl

Bayern Monachium poczynił wczorajszego popołudnia pierwszy krok w drodze po odzyskanie Pucharu Niemiec − łupem "Bawarczyków" padł Chemnitzer, który poległ aż 5:0.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.

Z góry dzięki

Zaraz po meczu w rozmowie krótkiego wywiadu dla niemieckiej telewizji "Sky Sports" udzielił dyrektor sportowy klubu ze stolicy Bawarii, czyli Hasan Salihamidzic.

Popularnie nazywany "Brazzo"  otwarcie przyznał, że Bayern podszedł do spotkania z całkowitą powagą, nie lekceważąc rywali z Chemnitz. Dyrektor sportowy FCB nie ukrywa, że jest zadowolony po tak okazałym zwycięstwie.

Zagraliśmy z całkowitą powagę od pierwszej minuty. Nie zlekceważyliśmy swoich rywali i przez cały czas kontrolowaliśmy przebieg spotkania − mówił zadowolony "Brazzo".

Salihamidzic został również spytany o wyrażenie zdania na temat sytuacji Dembele i tego co się obecnie dzieje w Borussii Dortmund w związku z zamieszaniem transferowym.

Nasi zawodnicy nie postępują tak, nie dopuściłbym do takiej sytuacji. W naszym zespole mamy bardzo mądrych zawodników − zakończył Bośniak.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama14.08.2017 00:13
13.08.2017 22:46
Ciekawa i odważna wypowiedz kolegi poniżej.
13.08.2017 16:39
Właśnie dlatego w tym roku Bayern Monachium dokona gwałtu na drużynie blaugrany, najemnicy zaczęli się buntować a katalończycy ściągają na ich miejsce następnych najemników. Sytuacja jaka panuje w szatni Barcelony nie wygląda zbyt ciekawie po odejściu Neymara dziwne wypowiedzi w mediach i slogany w stylu "Barcelona to moje życie" zero szczerości w tych słowach :p Czekałem na ten wyraźny sygnał z naszej strony i jestem podekscytowany nadchodzącym sezonem, oby jak najlepszym dla naszej drużyny pozdrawiam :)
FCB!!!

reklama

reklama