DieRoten.pl
Reklama

Rummenigge potwierdza: Guerreiro graczem Bayernu

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Choć nie zostało to jeszcze oficjalne ogłoszone przez klub, to Karl-Heinz Rummenigge potwierdził dziś wieczorem drugi transfer Bayernu.

Po tym jak dzisiejszego popołudnia niemieckie media potwierdziły, że Bayern ustalił już wszystkie detale umowy Raphaela Guerreiro, tym razem głos w sprawie Portugalczyka zabrał Karl-Heinz Rummenigge, który od blisko dwóch tygodni zasiada w Radzie Nadzorczej FCB.

Przy okazji studia przed finałem Ligi Mistrzów (Manchester City mierzy się z Interem), legendarny „Kalle” gościł w telewizji „DAZN” i odpowiadał na pytania związane nie tylko z dzisiejszym pojedynkiem Champions League, ale i również bawarskim klubem.

Zapytany o letnie okienko transferowe w wykonaniu FCB, niemiecki działacz potwierdził, że oprócz Konrada Laimera, monachijczycy pozyskali także wspomnianego wyżej Guerreiro.

− Myślę, że pozyskaliśmy już dwóch dobrych zawodników w osobach Konrada Laimera oraz Raphaela Guerreiro – powiedział Rummenigge.

− Bardzo podoba mi się Laimer. Wniesie do Bayernu elementy bardzo fizyczne, bardzo agresywne. Myślę, że dobrze pasuje do naszego obecnego środka pola – podsumował Karl-Heinz Rummenigge.

Źródło: DAZN
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...