DieRoten.pl

Rummenigge potwierdza: Będziemy rozmawiać z Interem

22.05.2020, 18:02:17
FotoOlimpik

Od pewnego czasu jednym z ważniejszych tematów związanych z Bayernem Monachium jest dalsza przyszłość Ivana Perisica, który został wypożyczony latem 2019 roku z włoskiego Interu.

Na temat przyszłości chorwackiego skrzydłowego powstało od groma plotek. Wedle niektórych doniesień miała już zapaść decyzja odnośnie wykupienia wicemistrza Świata z 2018 roku przez Bayern, podczas gdy inne źródła podkreślają, że nic nie zostało jeszcze rozstrzygnięte.

W wyniku natłoku spekulacji ws. Ivana Perisica, swoje zdanie postanowił wyrazić Karl-Heinz Rummenigge. Prezes „Gwiazdy Południa” dał jasno do zrozumienia, że póki co klub czeka z decyzją. Ze słów bossa FCB można jednak wywnioskować, że przyjacielskie stosunki z CEO Interu mogą mieć ważne znaczenie.

Nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat. Perisic dopiero co wrócił do siebie po kontuzji ‒ powiedział Karl-Heinz Rummenigge.

‒ Mimo wszystko mam bardzo dobre przyjacielskie stosunki z Marottą [prezes Interu - przyp. red.]. Zobaczymy więc jak będzie to wyglądało, kiedy zagra już kilka spotkań ‒ mówił dalej.

‒ Nawet sam zawodnik chciałby wiedzieć, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Jednakże nie podjęto jeszcze decyzji ‒ podsumował prezes Bayernu.

Dorobek Chorwata jako zawodnika Bayernu może robić wrażenie ‒ 31-latek w 23 meczach (spędził na boiskach 1205 minut) strzelił 5 bramek oraz zaliczył 8 asyst. Co więcej wielkim zwolennikiem kontynuowania współpracy z Ivanem jest trener Hansi Flick.

źródło: Gazzetta dello Sport
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (5)

reklama22.05.2020 22:59
Czy on serio jest nam niezbędny na następny sezon?
22.05.2020 21:54
Wszystko zależeć będzie od nas. Inter go nie chce i na rękę im gdyby u nas został, pytanie tylko na jakich zasadach, wypożyczenie czy transfer?
22.05.2020 21:34
Kalle to ma dobre relacje z każdym.
22.05.2020 20:22
Hmm a gdzie w tej wypowiedzi jest niby jasne potwierdzenie,że będą rozmawiać z Interem?! Wydaje mi się,że to dowolność interpretacji co najwyżej.
22.05.2020 19:30
Jako rezerwowy jest bardzo solidny, więc jak najbardziej można przedłużyć wypożyczenie. Kupno raczej będzie stratą pieniędzy.

reklama