"Doświadczyliśmy czegoś cudownego"

Karl-Heinz Rummenigge opisał zwycięstwo Bayernu nad Porto 6:1 mianem "cudownego". Bawarczycy bardzo szybko odzyskali straty, co więcej do przerwy piłkarze FCB zdołali pokonać Fabiano aż pięć razy. W drugiej połowie podopieczni Pepa Guardioli nieco zwolnili tempo rozgrywania akcji, ale było to spowodowane chociażby zmianą taktyki przez Porto. Kolejnego rywala Bayern pozna już w piątek około południa.

Rummenigge był zachwycony postawą zawodników Bayernu, choć klub jest w tak ciężkiej sytuacji kadrowej (nieobecność Arjena Robbena, Francka Ribery, Medhiego Benatii czy Javiego Martineza). "Doświadczyliśmy czegoś cudownego," powiedział prezes Bayernu w krótkim komentarzu po meczu. Przypomnijmy w ostatnim z wywiadów, Rummenigge powiedział, że bardzo ceni sobie osobę Guardioli w Bayernie. Legedna FCB nie ukrywa, że chciałby aby Katalończyk został na dłużej.