DieRoten.pl

Ruediger: Odoi pytał mnie o Niemcy

09.01.2019, 15:05:46

Choć do tej pory mistrzowie Niemiec potwierdzili transfer jednego nowego zawodnika, to nie wykluczone, że w trwającym właśnie zimowym okienku do FCB dołączy kolejny skrzydłowy.

Mowa oczywiście o 18-letnim Callumie Hudsonie-Odoi'u, który ma kosztować Bayern Monachium około 40 milionów euro. Sam Anglik miał już zdecydować, że dołączy do Bayernu, ale póki co nic nie zostało potwierdzone. Ostatnio na temat skrzydłowego "The Blues" wypowiedział się inny defensor CFC, który bardzo dobrze zna Bundesligę – Antonio Ruediger. Stoper zdradził, że 18-latek pytał go niedawno o Niemcy.

– Calum pytał mnie o Niemcy. To były podstawowe pytania, na które chciał poznać odpowiedź, gdyż nadal jest młody. Mogę mu doradzić, ale koniec końców, to on musi podjąć decyzję o przyszłości – powiedział stoper Chelsea.

– On może rozwinąć się w Chelsea dobrze. Można to łatwo dostrzec. Oczywiście w Niemczech może się rozwinąć równie dobrze i nie zapominajmy, że Bayern to także wielki klub. On sam musi decydować. Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale jak dla mnie, to wolałbym żeby u nas został – podsumował Ruediger.

Na temat młodego Anglika ponownie wypowiedział się trener londyńczyków, czyli Maurizio Sarri. Warto nadmienić, iż Odoi po raz kolejny otrzymał ostatnio szansę gry w wyjściowej jedenastce – Chelsea przegrała pojedynek EFL Cup z Tottenhamem 1:0, zaś 18-latek grał 80 minut.

– Ostatnio Callum był bardzo normalny. Obserwuje go dziennie na treningach i jest całkiem normalny. Gra coraz lepiej i ostatnio zagrał bardzo dobrze. Moim zdaniem wyglądał jak 25, 26-letni zawodnik. Był jednak normalny. Nie wiem, być może nie czyta niczego w prasie ostatnio – zaznaczył trener CFC.

 

źródło: Omnisport / Twitter

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)09.01.2019 22:31
Będzie u nas ale najwcześniej latem!!
09.01.2019 20:18
Dawać go jak najszybciej do Bayernu. Co ma być to będzie.
09.01.2019 19:20
Normalny, normalny, normalny...