Rostow wygrywa w lidze

Najbliżsi rywale Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów mierzyli się wczorajszego wieczoru z KS Samarą. Ostatecznie piłkarze FK Rostow pokonali swoich rywali 2-1.

Pierwsza bramka padła w 33' minucie za sprawą Dmitria Poloza, który dograł idealną piłkę wprost na głowę Aleksandra Bukharova. Rosjanin bez najmniejszych problemów skierował piłkę do bramki i pozostawił golkipera gości bez szans.

W 54' minucie goście z Samary wyrównali – samobójcze trafienie zaliczył Aleksandr Erokhin. Na całe szczęście dla gospodarzy pięć minut później bramkę na wagę trzech punktów zdobył Andrei Prepelita.

Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i FK Rostow zwyciężyło przed własną publicznością 2-1. Na chwilę obecną najbliżsi rywale "Bawarczyków" zajmują w lidze rosyjskiej czwarte miejsce, lecz nie wykluczone, że po weekendzie spadną niżej.

Rostow 2-1 KS Samara

Bramki: Bukharov 33' 1-0, Erokhin 54' 1-1, Prepelita 59' 2-1

Rostow: Nikita Medvedev, Fedor Kudryashov, Papa Gueye, Miha Mevlja, Denis Terentjev, Aleksandr Erokhin, Andrei Prepelita, Timofey Kalachev, Khoren Bayramyan, Aleksandr Bukharov, Dmitri Poloz

Zmiany: Saeid Ezatolahi, Sardar Azmoun, Dmitri Weber

Źródło: Livescore.com