DieRoten.pl
Reklama

Romano: Spotkanie ws. przyszłości Tuchela!

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Niewykluczone, że w najbliższych kilku lub kilkunastu godzinach poznamy decyzję władz Bayernu w sprawie dalszej przyszłości szkoleniowca Thomasa Tuchela.

Bayern Monachium z pewnością nie znajduje się obecnie w najlepszej sytuacji sportowej… Warto wspomnieć, że w przeciągu ostatnich czterech tygodni, monachijczycy przegrali aż 4 z 7 spotkań na krajowym i europejskim podwórku…

Będąc dokładniejszym mowa o takich klęskach jak:

− 0:1 z Werderem
− 0:3 z Bayerem 04 Leverkusen
− 0:1 z Lazio
− 2:3 z VfL Bochum

Pierwotnie media informowały, że trener Thomas Tuchel otrzyma szansę w trzech spotkaniach przed rewanżem z Lazio (5.03), ale porażka z VfL Bochum diametralnie mogła zmienić sytuację, o czym też poinformował dzisiejszego wieczoru dziennikarz Florian Plettenberg z niemieckiego „Sky”.

Z kolei jak donosi włoski ekspert i reporter Fabrizio Romano, lada moment ma dojść do rozmów wewnątrz bawarskiego klubu, w których udział wezmą szefowie oraz dyrektor sportowy Christoph Freund.

Włoch podkreślił, że nadszedł już odpowiedni moment, aby zdecydować o dalszej przyszłości obecnego szkoleniowca oraz sytuacji, w jakiej znajdują się teraz „Bawarczycy”.

Źródło: Fabrizio Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...