DieRoten.pl
Reklama

Robben z pierwszym tytułem jako trener

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Jak już dobrze wiemy, Arjen Robben zakończył już definitywnie swoją karierę piłkarską, kiedy to rozegrał zgodnie z obietnicą ostatni sezon w zespole FC Groningen.

Legendarny skrzydłowy Bayernu oraz holenderskiej reprezentacji narodowej ogłosił swoje zakończenie kariery w lipcu 2021 roku.

Od tamtej pory Holender prowadzi spokojne życie, choć w międzyczasie jest również trenerem młodzieżowego Quick 1887, gdzie gra jego syn Luka, który pragnie pójść w ślady swojego ojca i zostać profesjonalnym piłkarzem w przyszłości.

Pod koniec maja Arjen Robben mógł z kolei świętować swój pierwszy tytuł jako szkoleniowiec – wspomniany wyżej klub sięgnął po mistrzostwo młodzieżowej ligi. Co więcej dzięki zdobytemu mistrzostwu, jego zespół awansował do Eerste Divisie (pierwsza liga młodzieżowa).

Jak donosi „Voetbal International”, młodzi piłkarze zostali po ostatnim meczu uhonorowani nie tylko medalami, ale i również kwiatami. Ponadto zgodnie z obietnicą, Robben nagrodził swoich podopiecznych hamburgerami, frytkami i colą.

Źródło: Voetbal International
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...