DieRoten.pl

Robben: Cieszę się, że nie opuściłem jeszcze ani minuty treningu

10.08.2018, 07:59:18
Ł. Skwiot

W zespole Bayernu Monachium można na ten moment wyróżnić czterech nominalnych skrzydłowych. Mowa rzecz jasna o takich piłkarzach jak Arjen Robben, Kingsley Coman, Franck Ribery oraz Serge Gnabry.

reklama

Jeśli cała czwórka pozostanie zdrowa, to w nadchodzącym sezonie możemy spodziewać się ciekawej rywalizacji o miejsce w wyjściowej jedenastce. Co prawda duet Robbery ma ustępować Comanowi i Gnabry’emu miejsca i pełnić rolę rezerwowych, ale mając na uwadze wolę i ambicje Francka Ribery’ego oraz Arjena Robbena niczego nie można być pewnym.

Podczas ostatniego wywiadu 34-letni Holender poruszył między innymi temat swojej sprawności oraz treningów od momentu powrotu do zajęć treningowych.

Jestem zadowolony, że nie opuściłem jeszcze podczas tego okresu przygotowawczego ani jednej minuty treningu – powiedział skrzydłowy Bayernu Monachium.

− To bardzo dobrze. Musisz pozostać sprawny zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Wtedy możesz bez przeszkód pracować nad skupieniem oraz poszczególnymi rzeczami – mówił dalej Arjen Robben.

Za dwa dni „Bawarczycy” zmierzą się w pierwszym meczu stawkę nowego sezonu z Eintrachtem Frankfurt o trofeum Superpucharu Niemiec. Arjen przyznał wprost, że monachijczycy zrobią wszystko co w swojej mocy, aby zdobyć ten tytuł.

Jeśli posiadasz pożądanie, to wciąż jesteś w stanie zaoferować wiele jakości. Mentalność jest najważniejsza w futbolu. Przegraliśmy finał Pucharu Niemiec, więc damy z siebie wszystko, aby wygrać Superpuchar. Każde trofeum się liczy. Naszym celem jest powrót Monachium z tym tytułem – podsumował.

 

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama11.08.2018 10:30
Dokładnie, superpucharu nie powinno się lekceważyć!
10.08.2018 12:40
Zgadzam się. W dodatku jest to okazja, aby na poważnie i przyjemnie, w przypadku zwycięstwa, wejść w rozpoczynający się sezon :)
10.08.2018 10:07
Dokładnie, każde oficjalne trofeum jest ważne i powinno cieszyć tak samo. Dlatego jestem pewny że podejdziemy do niedzielnego meczu w pełni skoncentrowani. Nie wyobrażam byśmy w niedzielę ten mecz mogli przegrać!!

reklama