DieRoten.pl

Nie tak dawno temu z Monachium pożegnał się Arturo Vidal, lecz niewykluczone, że w najbliższym czasie stolicę Bawarii być może opuści także Jerome Boateng...

reklama

Choć Jerome Boateng miał rzekomo odrzucić ofertę Manchesteru United, to w wyścigu o pozostanie niemieckiego stopera pozostaje wciąż jeden klub – Paris Saint-Germain.

Na temat przyszłości 29-latka w ostatnim czasie wypowiedziało się już kilku jego kolegów. Tym razem w rozmowie z dziennikarzami głos w sprawie mistrza Świata z 2014 roku zabrał Arjen Robben, który otwarcie stwierdził, iż wolałby pozostania Jerome’a w FCB.

– Czy Jerome powinien zostać? Tak! Dla mnie to jeden z najlepszych stoperów na świecie. Razem święciliśmy wiele sukcesów, znamy się razem spory kawał czasu. On jest ważną częścią zespołu – powiedział holenderski skrzydłowy.

− Mam nadzieję, że Jerome zostanie. Po odejściu Arturo Vidala to bardzo ważne, abyśmy pozostali jednością jako zespół i osiągnęli swój cel, czyli zdobycie co najmniej jednego tytułu więcej niż przed rokiem – dodał Arjen Robben.

W dalszej części rozmowy z dziennikarzami 34-letni Holender odniósł się do obozu przygotowawczego monachijczyków nad jeziorem Tegernsee w Rottach-Egern, gdzie podopieczni Niko Kovaca trenowali przed pierwszym meczem o stawkę, czyli o Superpuchar Niemiec (12 sierpnia).

Odbyliśmy tutaj bardzo intensywny obóz przygotowawczy. Mam teraz nadzieję, że pokażemy efekty naszej pracy w nadchodzących tygodniach – podsumował Holender.

źródło: Sky / Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama11.08.2018 08:00
10.08.2018 11:10
Sprawa z Boatengiem trochę zaczyna się komplikować, głównie za sprawą fair play, Paryżanie nie są skłonni zapłacić takich pieniędzy i chyba dlatego istnieje szansa że zostanie u nas. Liczę na to:)
09.08.2018 21:19
No ma racje bez Boatenga obrona sie rozpadnie a skończy sie tak że jak już zaagramy w tym półfinale LM z realem czy juve to w obronie bedzie alaba i sule albo hummels a na bokach rudy i rafinha

reklama