DieRoten.pl

Ricardo Wagner opuści Campus

08.05.2022, 08:29:34

Biorąc pod uwagę wszystkie zespoły Bayernu Monachium (od ekipy U-17 po pierwszy zespół), to możemy w nich wyróżnić wielu młodych i niezwykle utalentowanych zawodników.

Niestety, ale konkurencja w każdym tych zespołów stoi na bardzo wysokim poziomie, dlatego też wielu piłkarzy z czasem decyduje się na zmianę otoczenia klubowego, aby nie tylko grać regularnie, ale i rozwijać się na wyższym szczeblu rozgrywkowym.

Jednym z takich piłkarzy jest utalentowany Ricardo Wagner, który jak informuje portal ,,DFBnet", opuści Campus bawarskiego klubu i dołączy do młodzieżówki TSG Hoffenheim (młody napastnik nie zdecydował się przedłużać wygasającego kontraktu z monachijczykami).

Umowa 17-latka z klubem z Sinsheim będzie obowiązywać od 1 lipca 2022 roku. Przypominamy zarazem, że kolejnym graczem, który może opuścić FCB za darmo jest Kenan Yildiz, który jest kuszony przez Barcelonę. 

Ricardo Wagner 

Młody snajper jest związany z bawarskim klubem od 2017 roku. Ricardo stopniowo przechodził przez kolejne etapy szkolenia, po czym na początku sezonu 2021/22 został włączony do ekipy U-17. Jego dorobek w tej kampanii to 9 bramek i 2 asysty w 16 meczach.

źródło: DFBnet
Login

GabrielStach

Wspieraj twórczość autora:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)08.05.2022 19:40
Ja nie rozumiem po co nam w ogóle ten Campus skoro i tak nie daje nam nikogo potrzebnego (ani używanego).
Szkoda pieniędzy i czasu tych pseudo-talentów... A jak już niby mamy nowych "Wirtzów", "Havertzów" i wielu wielu innych to mimo wszystko szanse nadal dostaje Sarr a Wanner i spółka nie mieszczą się nawet na ławkę... Ten nasz cały Campus jest nam tak potrzeby jak Hasan...
#MiaSanMia
08.05.2022 19:09
Po co ten Pseudo Campus? Nikt wartościowy z niej nie wychodzi.
08.05.2022 16:45
To że konkurencja jest duża i niektórzy gracze odchodzą to normalne, nie wszyscy przecież mogą grać, ale rola klubu jest taka żeby tych najlepszych zatrzymać, o to w tym wszystkim chodzi. Jeśli Wagner rzeczywiście jest tak utalentowany a klub pozwoli mu odejść to będzie kolejna porażka zarządu. Oczywiście nie wiemy dokładnie jak się sprawy mają, ale jeśli jest faktycznie dobry to trzeba go zatrzymać, za wszelką cenę!!