DieRoten.pl
Reklama

Ricardo Wagner opuści Campus

fot.
Reklama

Biorąc pod uwagę wszystkie zespoły Bayernu Monachium (od ekipy U-17 po pierwszy zespół), to możemy w nich wyróżnić wielu młodych i niezwykle utalentowanych zawodników.

Niestety, ale konkurencja w każdym tych zespołów stoi na bardzo wysokim poziomie, dlatego też wielu piłkarzy z czasem decyduje się na zmianę otoczenia klubowego, aby nie tylko grać regularnie, ale i rozwijać się na wyższym szczeblu rozgrywkowym.

Jednym z takich piłkarzy jest utalentowany Ricardo Wagner, który jak informuje portal ,,DFBnet", opuści Campus bawarskiego klubu i dołączy do młodzieżówki TSG Hoffenheim (młody napastnik nie zdecydował się przedłużać wygasającego kontraktu z monachijczykami).

Umowa 17-latka z klubem z Sinsheim będzie obowiązywać od 1 lipca 2022 roku. Przypominamy zarazem, że kolejnym graczem, który może opuścić FCB za darmo jest Kenan Yildiz, który jest kuszony przez Barcelonę. 

Ricardo Wagner 

Młody snajper jest związany z bawarskim klubem od 2017 roku. Ricardo stopniowo przechodził przez kolejne etapy szkolenia, po czym na początku sezonu 2021/22 został włączony do ekipy U-17. Jego dorobek w tej kampanii to 9 bramek i 2 asysty w 16 meczach.

Źródło: DFBnet
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...