Rezerwy Bayernu znowu zawodzą

W meczu 23. kolejki ligi regionalnej Bawarii, podopieczni Heiko Vogla zdołali tylko zremisować ze znacznie niżej notowanymi zawodnikami klubu SpVgg Bayreuth.

Kilka dni temu (9 marca) druga drużyna Bayernu Monachium rozgrywała swoje 23 spotkanie w lidze regionalnej. Rywalami podopiecznych Heiko Vogla była drużyna SpVgg Bayreuth, której trenerem jest 31-letni Marc Reinhardt.

270 widzów zgromadzonych na Staedtisches Stadion an der Gruenwalder Strasse doczekało się tylko dwóch bramek − w 32. minucie spotkania bramkę na 1:0 zdobył 31-letni Torsten Oehrl, dla którego była to już 5 bramka w tym sezonie dla "Dumy Bawarii".

Rezerwy monachijskiego klubu nie nacieszyły się zwycięstwem zbyt długo, albowiem dwanaście minut później wyrównał pomocnik SpVgg − Anton Makarenko.

Mimo przeogromnej przewagi zespół prowadzony przez Heiko Vogla nie był w stanie wykorzystać swojej dominacji na boisku i musiał pogodzić się z podziałem punktów. Obecnie druga drużyna Bayernu zajmuje w tabeli ligowej drugie miejsce i traci do liderów z Unterhaching 22 oczka.

Bayern Monachium II 1:1 (1:1) SpVgg Bayreuth

Bramki: 1:0 Oehrl (32.), 1:1 Makarenko (44.)

Bayern II: Weinkauf - Boesel, Basta, Burger - Obermair (67. Feldhahn), Mwarome, Benko, Puchegger - Pantovic (80. Oeztuerk), Oehrl, Hingerl (67. Lappe)

Już dziś o 13:00 Benko i spółka staną przed okazją zrehabilitowania się za ostatnie wyniki w pojedynku derbowym z drugą drużyną TSV 1860 Monachium.