Reprezentacja Niemiec jedzie na mundial!

Reprezentacja Niemiec pewnie pokonała u siebie Irlandię 3:0, dzięki temu zwycięstwu podopieczni Joachima Löwa wystąpią na zbliżającym się mundialu. Bramki w tym pojedynku zdobywali Sami Khedira, Andre Schürrle oraz Mesut Özil.

Na boisku w piątkowy wieczór mogliśmy dostrzec obecność siedmiu piłkarzy Bayernu Monachium. Od pierwszych minut na placu gry z zespołu rekordowego mistrza kraju przebywali Manuel Neuer, Philipp Lahm, Jerome Boateng, Bastian Schweinsteiger, Thomas Müller oraz Toni Kroos. Na kilka minut przed końcem na murawie zameldował się Mario Götze.

"Pracowaliśmy na to od ponad roku", powiedział Lahm po ostatnim gwizdku sędziego. "Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego powodu, że kwalifikacje możemy uznać za udane", dodał Schweinsteiger.

Źródło: FCBayern.de/własne