DieRoten.pl
Reklama

Reakcje po meczu w Madrycie: Brak słów

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Kampania Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów dobiega końca. "Die Roten" jeszcze na kilka chwil przed ostatnim gwizdkiem byli w finale, ale ostatecznie zamelduje się tam Real Madryt.

Bawarczycy po spotkaniu nie kryli, że ta porażka jest trudna do przyjęcia. Szczególnie, że w końcówce nie brakło kontrowersji.

Max Eberl

- Jesteśmy wszyscy bardzo rozczarowani. To był skomplikowany mec. Manuel Neuer utrzymywał nas przy życiu fantastycznymi interwencjami. Mieliśmy swoje momenty i w końcu strzeliliśmy gola. Sposób, w jaki straciliśmy dwa gole, jest dla nas oczywiście przykry. Końcówka była niezwykle irytująca, ponieważ zasada jest jasna. Po skomplikowanym sezonie byliśmy bardzo blisko awansu do finału Ligi Mistrzów. To naprawdę przykre. Nasza drużyna zagrała bardzo dobrze w tym sezonie Ligi Mistrzów.

Thomas Tuchel

- Będziemy potrzebować chwili, aby to przetrawić. Dzisiaj zostawiliśmy na boisku wszystko. To niezwykle przykre, ale nie mamy żadnych żali. Manuel popełnił błąd, którego zwykle nie popełniałby przez 100 lat. Zawodnicy są bardzo rozczarowani. Byliśmy blisko awansu. To był wielki pojedynek.

Manuel Neuer

- Każdy, kto gra w piłkę nożną wie, jakie to uczucie. Odpaść w taki sposób, gdy prowadzisz tak blisko końca, jest niezwykle przykre. Byliśmy już jedną nogą w Londynie i mogliśmy sobie wyobrazić, że jesteśmy już w finale. Brak mi słów.

Thomas Mueller

- Gdy prowadzisz czujesz się dobrze. Oczywiście, pozwoliliśmy na kilka szans, ale Manu i nasi obrońcy zrobili swoje. Nasz blok defensywny był dobry, nawet jeśli powinniśmy było trzymać Real dalej od naszej bramki. Zwykle to błędy decydują o meczach. Jesteśmy bardzo rozczarowani, to prawdziwy cios. Pozostawiliśmy na boisku wszystko i tak wiele z siebie daliśmy. To trudne.

Matthijs de Ligt

- Zagraliśmy bardzo porządnie przez 90 minut. Byliśmy bardzo zgrani i dobrze broniliśmy. Mieliśmy kilka okazji do zdobycia gola, ale tego właśnie zabrakło nam dzisiaj w grze. Zagraliśmy przeciwko Realowi Madryt, są naprawdę dobrzy, ale to wielka szkoda, że oddaliśmy ten mecz.

Źródło: fcbayern.com
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...