DieRoten.pl

Choć mistrzowie Niemiec w trwającym obecnie okienku transferowym pozbyli się jednego pomocnika, to w klubie wciąż panuje przesyt zawodników, jeśli mowa o środku pomocy.

reklama

Po sprzedaży Arturo Vidala do Barcelony w zespole Bayernu Monachium nadal możemy wyróżnić sześciu środkowych pomocników. Jakiś czas temu pojawiała się plotka, że tego lata Allianz Arenę może opuścić jeszcze Sebastian Rudy.

Media w Niemczech spekulowały, że Niemiec może zasilić szeregi RB Lipsk, lecz transfer ten wykluczył jednak obecny trener "Byków", czyli Ralf Rangnick.

W udzielonym dla "Mitteldeutschen Zeitung" wywiadzie 60-letni szkoleniowiec RBL wypowiedział się na kilka kwestii związanych z jego drużyną. Jednym z tematów był także transfer wspomnianego wyżej zawodnika Bayernu Monachium.

Prawdę mówiąc Sebastian Rudy jest dobrym zawodnikiem, ale na ten moment muszę przyznać, że jego transfer do naszego klubu jest niewykonalny − skomentował krótko Rangnick.

Co prawda 28-latek przyszedł do Bayernu latem 2017 roku na zasadzie wolnego transferu z Hoffenheim jako rezerwowy, lecz mimo to Rudy rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 35 spotkań. Dorobek Sebastiana w tym okresie to bramka oraz 5 asyst.

źródło: Sport1.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama11.08.2018 23:58
Taka zapchajdziura, nic więcej.
11.08.2018 11:25

reklama