DieRoten.pl

Przyszłość piłkarzy wracających z wypożyczenia

08.07.2021, 13:30:28
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Tego lata do Monachium powróciła grupa zawodników, którzy w ostatnich miesiącach reprezentowali różne kluby z różnych krajów w Europie.

reklama

reklama

Od dłuższego czasu temat przyszłości powracających do Monachium piłkarzy z wypożyczenia wzbudza wielkie zainteresowanie wśród kibiców, piłkarskich ekspertów oraz dziennikarzy.

Najnowsze informacje w tej kwestii przedstawił ostatnio niemiecki tygodnik „Sport Bild”, który poinformował, że najbliższe dwa tygodnie mają okazać się kluczowe w kwestii podjęcia decyzji w sprawie kilku zawodników rekordowego mistrza Niemiec.

Jeśli mowa o Chrisie Richardsie, to Amerykanin najpewniej ponownie uda się na wypożyczenie do TSG Hoffenheim. Bayern dostrzega w nim wielki potencjał i pragnie w odpowiedni sposób zadbać o jego dalszy rozwój. Więcej o 21-letnim obrońcy możecie przeczytać tutaj.

Podobny los ma spotkać Adriana Feina oraz Olivera Batistę Meiera, choć warto wspomnieć, że nie tak dawno temu spekulowano, że obaj pomocnicy opuszczą stolicę Bawarii na zasadzie transferu definitywnego. Mickael Cuisance, który posiada łatkę aroganckiego piłkarza również jest niepewny swojej przyszłości i tego lata wszystko może się wydarzyć (włącznie ze sprzedażą).

Dwa tygodnie na podjęcie decyzji

Julian Nagelsmann w pierwszych dwóch tygodniach pragnie przyjrzeć się zawodnikom wracającym z wypożyczenia. Dopiero potem zapadnie decyzja w sprawie ich dalszej przyszłości w Monachium. Kolejne wypożyczenia są całkiem możliwe. Z drugiej strony w nadchodzących miesiącach można spodziewać się promocji młodzieży z Campusu.

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama18.07.2021 12:13
Richards powinien zostać. Zobaczymy, Julek najlepiej będzie wiedział, czy go potrzebuje.
08.07.2021 22:01
Nadchodzi chwila prawdy.
08.07.2021 19:39
w tej chwili mamy Upa i niewiadoma wielka Richards Omar + Nianzou cały sezon z głowy, nic nie pokazał do tej pory + Stanisica mieliby robić na wahadło.

Sarr się nie nadaje.

Davies na bananowym turnieju, nie wiadomo kiedy wróci i w jakiej formie fizycznej wówczas będzie.
Lucas kontuzjowany.
Pavard na urlopie.
Sule na urlopie i nie wiadomo czy zostanie.

i w tej sytuacji chcemy wypożyczać Chrisa ?! coś mi się tutaj nie zgadza.
08.07.2021 15:59
Nie potrafili pokazać się z dobrej strony na wypożyczeniach w słabszych klubach z mniejszą presją, a teraz w 2 tygodnie mają pokazać się na poziom Bayernu ?
08.07.2021 15:42
Cuisance to powinien być pierwszy w kolejce do sprzedania. Problemem może być jednak znalezienie chętnego żeby go kupić.
Fein i Batista Meier też chyba lepiej sprzedać niż znowu wypożyczać.

Edytowano : 2021-07-08 15:44:29

Richards jak ma grać raz na miesiąc albo i rzadziej to lepiej żeby poszedł na wypożyczenie do Hoffe ale jeśli Nagelsmann chce na niego regularnie stawiać i dawać dużo minut gry to może zostać.
08.07.2021 14:08
Cuisance to powinniśmy oddać gdziekolwiek. Zarowno w poprzednich klubach, u nas, jak i na wypożyczeniu nic więcej nie pokazał oprócz ego. Co innego mieć wielkie ego i grać fenomenalnie, a co innego grać piach.

Co do całej reszty mam wrażenie, że włodarze Bayernu chcą by cokolwiek się rozwinęli i wtedy ich sprzedać za jakąkolwiek większa kasę, niż równowartość 10 piłek. Niestety, wielki szum wokół talentów, wielka kasa na ośrodki, ale na razie nic z tego nie ma. Nikt nie zaryzykuje wprowadzenia kogoś bardzo młodego do 1. zespołu, presja jest zbyt duża.