DieRoten.pl

Przypominamy o sondzie: Jak oceniasz okienko transferowe FCB?

16.09.2019, 13:43:27
FotoOlimpik

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy was do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest ocena letniego okienka transferowego w wykonaniu Bayernu Monachium.

Do tej pory w ankiecie naszego serwisu udział wzięło łącznie 55 użytkowników! Za co jesteśmy wam bardzo wdzięczni i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos (trzeba być zalogowanym). Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału! 

Jak już doskonale wiemy letnie okienko transferowe w Niemczech dobiegło końca 2 września, zaś w przypadku Bayernu mówimy o pozyskaniu tego lata sześciu nowych piłkarzy. Jeśli mowa o skrzydłowych, to mistrzowie Niemiec pozyskali, a raczej wypożyczyli Ivana Perisica oraz Philippe Coutinho, choć bardziej traktowany jest on jako nowa 10.

Przyjrzymy się wstępnym wynikom sondy. Zdecydowana większość użytkowników naszego portalu ocenia letnie okienko w wykonaniu monachijczyków na 3 – mowa o 54% głosujących. Z kolei ponad 22% użytkowników uważa je za kiepskie (nota 2).

źródło: DieRoten
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama17.09.2019 07:24
@GuteSpiele nie nasza? a czyja? Zawalił ktoś odpowiedzialny za transfery - czyli Brazzo. To, że pozwolilismy sobie na granie na zwłokę przez Sane, tylko pokazuje jak słabi jesteśmy w negocjacjach. To co się stało potem, to już zrządzenie losu, którego można było uniknąć, biorąc się za transfer odpowiednio wcześniej (przed sezonem przygotowawczym) oraz dopiąc go raz dwa a nie bawić się w kotka i myszkę.
16.09.2019 21:34
16.09.2019 19:32
Plus za Pavarda i Lucasa ale transfery ofensywne to porażka. Byle kogoś sprowadzić. Boję się że zemści się to później. A można było kupić choć takiego Wernera.

Ogólnie okienko dla mnie na minus.
16.09.2019 14:23
Dla mnie średnie ... Pavard i Lucas fajnie ... Perisic i Coutinho raczej nie przemyślane i byleby kogoś sprowadzić a Cuisance ? nie wiem co o nim myśleć.

Udane okienko byłoby gdyby przyszoł Sane i Coutinho ale pewnie jakby Sane przyszedł to raczej wątpliwe by przyszoł Coutinho ;]
16.09.2019 14:05
Okienko transferowe było udane. Z Sane niestety nie wyszło, ale to nie nasza wina.

reklama