DieRoten.pl

Przypominamy o sondzie: Jak oceniasz okienko transferowe FCB?

12.09.2019, 17:56:11
FotoOlimpik

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy was do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest ocena letniego okienka transferowego w wykonaniu Bayernu Monachium.

Do tej pory w ankiecie naszego serwisu udział wzięło łącznie 50 użytkowników! Za co jesteśmy wam bardzo wdzięczni i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos (trzeba być zalogowanym). Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału! 

Jak już doskonale wiemy letnie okienko transferowe w Niemczech dobiegło końca 2 września, zaś w przypadku Bayernu mówimy o pozyskaniu tego lata sześciu nowych piłkarzy. Jeśli mowa o skrzydłowych, to mistrzowie Niemiec pozyskali, a raczej wypożyczyli Ivana Perisica oraz Philippe Coutinho, choć bardziej traktowany jest on jako nowa 10.

Przyjrzymy się wstępnym wynikom sondy. Zdecydowana większość użytkowników naszego portalu ocenia letnie okienko w wykonaniu monachijczyków na 3 – mowa o 54% głosujących. Z kolei 20% użytkowników uważa je za dobre (4). Taki sam procent głosów padł na notę 2 (kiepskie).

Ankieta potrwa jeszcze kilka dni, po czym zajmiemy się tematem fazy grupowej Ligi Mistrzów i Bayernu Monachium.

 

 

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)16.09.2019 15:30
Nie ma dla mnie widać sondy xd
13.09.2019 09:37
Gdyby jeszcze kupiono szóstkę i zmiennika dla Lewego, to powiedziałbym, że byłoby dobre...
12.09.2019 21:58
Zgadzam się z @Alfik91 , te sondy są słabo widoczne
12.09.2019 19:46
Poza kupnem obrońców to było słabe okienko.
12.09.2019 19:31
@Alfik91

Mamy to na uwadze, ale obecnie są inne priorytety. Będziemy się starali jednak poprawić ta kwestię do końca roku, pozdrawiamy!
12.09.2019 19:13
Przypomnę się w tej kwestii po raz kolejny - kiedy strona mobilna, a chociaż nawet strona normalna, ale otwierana na smartfonie będzie w ogóle pokazywać sondy i pozwalać w nich głosować?
Często gęsto wszystkie newsy z dieroten.pl czytam na mobilniaku, więc jeśli widzę, że pojawiła się nowa sonda to chcę oddać głos od razu, ale nie jest mi to dane z wyżej wymienionego powodu. Potem zapominam o wzięciu udziału bo kolejnym niestety newralgicznym punktem tych sond jest ich umieszczenie. Oczywiście nikt nie mówi, że ma ona widnieć na środku ekranu (i bardzo duży plus dla moderatorów za przypominanie o sondzie), ale podejrzewam, że znalazłoby się miejsce na przesunięcie jej w wyższe partie strony, tak by zdecydowanie bardziej rzucała się czytelnikom w oczy. Może i przez to ilość oddanych głosów również by się zwiększyła, bo na pewno obecne liczby biorących udział w głosowaniu nieadekwatnie oddają rzeczywisty stan rzeczy czyli liczbę kibiców będących aktywnych na stronie.
Dziękuję z góry jeśli ktoś się tym w końcu zajmie, pozdrawiam :)