DieRoten.pl
Reklama

Przypominamy o sondzie: Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu?

fot. skwiot.pl
Reklama

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest letnie okienko transferowe w wykonaniu Bayernu.

Do tej pory w ankiecie wzięło udział 29 użytkowników. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za dotychczasowe głosy i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej stronie ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

Przypominamy, że klub ze stolicy Bawarii (pierwszy zespół) wzmocniło pięciu nowych graczy (m. in. Matthijs de Ligt oraz Sadio Mane). Ponadto mówimy o odejściu kilku innych zawodników (między innymi Corentin Tolisso, Robert Lewandowski oraz Niklas Suele).

Przechodząc już do wstępnych wyników – zdecydowana większość naszych czytelników uznała, że Bayern spisał się bardzo dobrze w letnim okienku, dlatego też ich ocena to 5 (zagłosowało tak 55%). Z kolei 31% głosujących wystawiło FCB notę 4.

Raz jeszcze zapraszamy do udziału w sondzie!

 

Źródło: DieRotenPL
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...