DieRoten.pl

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy was do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest osoba trenera Bayernu Monachium, czyli Niko Kovaca.

reklama

Do tej pory w ankiecie naszego serwisu udział wzięło łącznie 53 użytkowników! Za co jesteśmy wam bardzo wdzięczni i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Czy Kovaca powinno się zwolnić?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom ukaże się sonda, w której możemy oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do oddawania głosów.

Na ten moment nieco ponad 34% wszystkich głosujących jest przekonanych, że Chorwata powinno się zwolnić. Z kolei 24% z Was jest zdania, że nadchodzący mecz z Borussią Dortmund w Bundeslidze będzie przełomowy do Kovaca.

Trzecią odpowiedzią, która zyskała najwięcej głosów jest wariant: "Nie! To nie Kovac jest winny!" – za tą opcją opowiedziało się 17% użytkowników naszego serwisu. Raz jeszcze zachęcamy wszystkich do udziału w naszej ankiecie.

Oddawać swoje głosy możecie jeszcze przez kilka dni, po czym pojawi się nowa sonda poświęcona ostatniemu losowaniu 1/8 finału Pucharu Niemiec (monachijczycy trafili na Herthę BSC).

źródło: DieRotenPL

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama08.11.2018 20:47
Oczywiście że Kovac nie jest winny ale za całą sytuację zapłaci właśnie on, tak to już jest!!
08.11.2018 11:35
Odwlekl nieuniknione? Choc mam wrażenie że po tym co mówił Uli nawet porażka z BVB nie sprawi że to zwolnia
08.11.2018 09:49
Dać Kovacowi dograć sezon, ocenić wyniki i zdecydować, czy powinien być trenerem w przebudowanym zespole (bez RR, Boatenga).
08.11.2018 02:00
tu potrzeba więcej zmiennych. Bo nic po zwolnieniu Kovača, jeśli pozycja Ribéry'ego, Robbena i Müllera pozostanie nienaruszona. I nic po zwolnieniu Kovača, jeśli zastąpi go jeszcze większy no-name.
07.11.2018 23:06
Przeżyłes do soboty. Zobaczymy co dalej
07.11.2018 22:19
Jak najszybciej i najlepiej razem z dziadami.

reklama