DieRoten.pl
Reklama

Przypominamy o sondzie: Czy Bayern pokona Lazio i awansuje dalej?

fot. dieroten.pl
Reklama

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do udziału w kolejnej ankiecie, która związana jest z pierwszym zespołem rekordowego mistrza Niemiec.

Zanim jednak przejdziemy do nowej ankiety, to skupmy się na tej poprzedniej. W naszej ostatnio przeprowadzonej sondzie, zapytaliśmy Was, czy rekord bramkowy Roberta Lewandowskiego zostanie pobity w tym sezonie. Pytanie brzmiało następująco:

Czy Harry Kane pobije rekord Roberta Lewandowskiego i zdobędzie więcej niż 41 bramek w tym sezonie BL?

Tym razem w naszej ankiecie udział wzięło ogółem 42 użytkowników – za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Serdecznie dziękujemy za tak liczne głosowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych ankietach, które będą pojawiać się częściej niż miało to miejsce dotychczas!

Przypominamy, że rekord Roberta Lewandowskiego to 41 bramek, podczas gdy pozyskany tego lata Harry Kane strzelił już 22 bramki w 16 kolejkach ligowych.

Nie owijając już w bawełnę, przyjrzymy się wynikom przeprowadzonej sondy. 81% głosujących stwierdziło, że Anglik pobije rekord naszego rodaka, podczas gdy sceptycznie nastawionych w tej kwestii jest 14% użytkowników naszego serwis.

Kompletne wyniki z uwzględnieniem każdej odpowiedzi znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej:

Czy Harry Kane pobije rekord Roberta Lewandowskiego i zdobezie więcej niż 41 bramek w tym sezonie BL?

Tak, pobije! (34)

Wyrówna rekord "Lewego" (2)

Nie pobije (6)

Zapraszamy Was już do udziału w kolejnej ankiecie, w której tematem przewodnim będzie nadchodzący dwumecz 1/8 finału Ligi Mistrzów i ocena szans mistrzów Niemiec w starciu z Lazio Rzym. Pytanie brzmi następująco:

Czy Bayern pokona Lazio i awansuje dalej?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

Przypominamy, że pierwszy mecz zakończył się porażką monachijczyków 0:1… Rewanż zaplanowano na 5 marca w Monachium.

Źródło: DieRoten
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...