DieRoten.pl

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest przyszłość Jerome'a Boatenga.

Do tej pory w ankiecie naszego serwisu udział wzięło łącznie 25 użytkowników! Za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Co dalej z Boatengiem?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos (trzeba być zalogowanym). Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału! 

Przechodząc już do wstępnych wyników − na ten moment 48% użytkowników jest zdania, że Jerome Boateng powinien otrzymać nową umowę, lecz na warunkach Bayernu. Z kolei 24% głosujących uznało, że po zakończeniu bieżącego sezonu należy pożegnać się z Niemcem.

Ankieta potrwa jeszcze kilka godzin, po czym w okolicach spotkania z Unionem, zaprezentujemy nową, dotyczącą losowania 1/8 finału Ligi Mistrzów.

źródło: DieRotenPL

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama12.12.2020 21:32
Myślę że zostanie do końca poważnej kariery.
12.12.2020 13:27
Powinien zostać jeszcze na rok a co będzie później to się zobaczy.