Problemy Gnabry’ego z przywodzicielem

Nie dalej jak wczoraj, swoje trzecie oficjalne spotkanie o stawkę w rozpoczętym niedawno sezonie 2022/23 rozegrali piłkarze klubu ze stolicy Bawarii.

Jak już informowaliśmy wcześniej, zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec w ramach drugiej kolejki niemieckiej Bundesligi mierzyli się na wyjeździe z drużyną VfL Wolfsburg.

Koniec końców podopieczni Juliana Nagelsmanna zaprezentowali się znacznie lepiej i wygrali zasłużenie 2:0, choć mając na uwadze liczbę okazji bramkowych, wynik mógł być nawet wyższy z punktu widzenia bawarskiego klubu.

W przerwie meczu trener monachijczyków był zmuszony dokonać korekty w składzie, która nie miała nic wspólnego z rezultatem – Leroy Sane zastąpił Serge’a Gnabry’ego. Podczas pomeczowej konferencji prasowej, 35-letni szkoleniowiec wyjaśnił powody zmiany i jak podkreślił – z Niemcem wszystko jest w porządku.

− Serge miał już drobne problemy z przywodzicielem w ciągu tygodnia. W przerwie jego problemy nieco się pogorszyły i nie chcieliśmy ryzykować. Nie mógł sprintować, więc zmieniliśmy go. Nic się nie stało – skomentował Nagelsmann.

Niemieckie media uspokajają i informują, że na czas kolejnego ligowego wyzwania (w przyszłą niedzielę Bayern zagra na wyjeździe w Bundeslidze z VfL Bochum), Serge Gnabry powinien być w pełni sprawny i gotowy do gry.

Źródło: FCB TV