DieRoten.pl

Porażka FCB World Squad z Wolfsburgiem U-19

11.07.2022, 07:27:14
PodStadionem.pl

Jak już informowaliśmy niejednokrotnie, nie tak dawno temu ruszyła druga edycja klubowego projektu FC Bayern World Squad.

Oprócz utalentowanych piłkarzy, którzy pozostali w grupie z pierwszej edycji (mowa m. in. o naszym rodaku Mateuszu Sobotce), włączonych zostało również kilka nowych talentów z różnych zakątków świata.

W ubiegłą sobotę odbył się kolejny mecz z udziałem zawodników FC Bayern World Squad – rywalem zespołu prowadzonego przez Klausa Augenthalera i Christophera Locha była młodzieżowa drużyna Wolfsburgu do lat dziewiętnastu.

Mimo dobrej gry, młodzi gracze z FCB musieli uznać wyższość rywali, którzy pokonali monachijczyków 0:3 (na listę strzelców wpisywali się Meier, Boateng oraz Pinto).

Wynik był drugorzędny. Chłopcy pokazali się przeciwko jednej z najlepszych drużyn U-19 w Niemczech, że potrafią utrzymać się na tym poziomie – powiedział Klaus Augenthaler.

− Chłopcy dobrze się „sprzedali”. Z takich porażek jak ta, można wyciągnąć wiele wniosków i lekcji – podsumował trener FCB Bayern World Squad.

Jak czytamy w oświadczeniu na oficjalnej stronie bawarskiego klubu, jesienią pojawi się kolejny dokument składający się na osiem odcinków, w którym to przedstawione zostaną losy piłkarzy w ramach drugiej edycji FC Bayern World Squad.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)11.07.2022 09:51