DieRoten.pl

Początek obozu nad Tegernsee

06.08.2019, 10:51:59
Ł. Skwiot

Przygotowania do nowego sezonu wchodzą powoli w decydującą fazę. Po tym jak mistrzowie Niemiec odbyli tournee po USA, wzięli udział w Audi Cup i rozegrali mecz o Superpuchar Niemiec, to już dziś rozpoczną obóz w Rottach-Egern.

Podopieczni Niko Kovaca wchodzą już powoli w decydującą fazę przygotowań do nowego sezonu. Mistrzowie Niemiec oficjalnie przygotowania rozpoczęli 8 lipca. Do tej pory monachijczycy odbyli wiele intensywnych sesji treningowych oraz rozegrali sześć spotkań.

Na samym początku podczas letniego tournee po Stanach Zjednoczonych "Bawarczycy" nie tylko promowali markę FCB na amerykańskim rynku, ale i również zagrali w trzech sparingach − przeciwko takim zespołom jak Arsenal, Real oraz AC Milan. Po powrocie do kraju odbył się turniej Audi Cup, zaś w ubiegłą sobotę Bayern poległ w Superpucharze Niemiec z Borussią Dortmund.

Tym razem podobnie jak przed rokiem klub ze stolicy Bawarii w ramach letnich przygotowań do sezonu 2019/20 odbędzie kilkudniowy obóz przygotowawczy w Rottach-Egern nad jeziorem Tegernsee.

Zespół prowadzony przez Kovaca zjawi się w ośrodku treningowym w Bawarii już dziś. Ze wcześniejszych informacji mogliśmy się dowiedzieć, że zaplanowano dwie publiczne sesje treningowe, podczas gdy pozostałe odbędą się z dala od kamer i osób trzecich. 8 sierpnia odbędzie się z kolei towarzyskie spotkanie z miejscowym zespołem FC Rottach-Egern. Początek sparingu o 18:30.

"Bawarczycy" trenując nad jeziorem Tegernsee pragną kontynuować tradycję, która została zapoczątkowana wiele lat temu. Dla przypomnienia warto dodać, że monachijczycy przygotowywali się do tutaj do nowego sezonu chociażby w 2018 roku oraz w 2006 roku.

Dokładny terminarz:

6 sierpnia ‒ początek obozu 
8 sierpnia o 18:30 ‒ sparing z FC Rottach-Egern 
10 sierpnia ‒ koniec obozu

Z informacji zawartych na oficjalnej witrynie "FCB.de" możemy dowiedzieć się, że skład uzupełnią jeszcze tacy zawodnicy jak Lars Lukas Mai, Paul Will, Sarpreet Singh oraz Kwasi Okyere Wriedt

źródło: FCB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama06.08.2019 21:59
06.08.2019 12:11
Kompletna kadra na pierwszy mecz Bundesligi potrzebna nie jest , ale Sane już powinien być.
06.08.2019 11:56
Lucas pojechał na obóz czy nie? To jest dramat. Sporo piłkarzy opuszcza okres przygotowawczy, transfery nie gotowe a liga rusza za tydzień. Kiedy ten zespół ma się zgrać? To jest jakiś totalny chaos...
06.08.2019 11:02
Nie ma kompletnej kadry to może sobie robić obozy.

reklama