DieRoten.pl
Reklama

Plan dnia: Wylot, konferencja i trening

fot. Photogenica
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie monachijczyków w sezonie 2023/24. Tym razem „Bawarczycy” wracają do akcji w Lidze Mistrzów.

Już jutro klub ze stolicy Bawarii rozegra swoje szóste oficjalne spotkanie w Champions League w sezonie 2023/2024. Rywalem zespołu prowadzonego przez Thomasa Tuchela będzie Manchester United (w pierwszym starciu obu ekip, monachijczycy zwyciężyli 4:3).

Przypominamy zarazem, że początek tego pojedynku szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów na Old Trafford w Manchesterze zaplanowano dokładnie o 21:00.

Z kolei dziś o 18:15 na pytania dziennikarzy na konferencji prasowej odpowiadać będą kolejno trener Thomas Tuchel oraz mogący grać w pomocy Jamal Musiala (wypowiedzi pojawią się w późniejszym czasie na naszej stronie).

Co do podróży do Anglii, samolot z „Bawarczykami” na pokładzie wyleci z lotniska z Monachium o 12:00. Jeśli zaś mowa o finalnej sesji treningowej, to odbędzie się ona na wspomnianym wyżej Old Trafford o 19:00, zaraz po konferencji. Tradycyjnie już pierwsze 15 minut treningu będzie można oglądać zupełnie za darmo w klubowych mediach (dostępna będzie transmisja m. in. na YouTubie).

Plan FCB na dziś:

12:00 – wylot do Manchesteru.
18:15 – konferencja prasowa z udziałem Tuchela i Musiali.
19:00 – 
ostatnia sesja treningowa.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...