DieRoten.pl

Pierwszy trening Lewego i spółki po powrocie

28.07.2021, 07:23:22
FotoOlimpik

Dokładnie w poniedziałek (26 lipca) do klubu ze stolicy Bawarii po jakże zasłużonym urlopie, powróciło wielu zawodników pierwszego składu Bayernu Monachium.

Wśród zawodników, którzy powrócili do Monachium można wyróżnić między innymi Roberta Lewandowskiego, Leona Goretzkę, Benjamina Pavarda oraz Jamala Musialę.

Wszyscy bez wyjątku odbyli w poniedziałek niezbędne badania wytrzymałościowe oraz testy, zaś nie dalej jak wczoraj, powracający do klubu piłkarze ukończyli pierwszą sesję treningową pod wodzą nowego trenera Juliana Nagelsmanna.

Program treningowy obejmował między innymi zajęcia siłowe oraz ćwiczenia sytuacji meczowych o bardzo wysokim tempie. Ponadto Holger Broich zaplanował także sprinty.

Choć „Lewy” i spółka rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu, to ich występ w nadchodzącym sparingu z Borussią M'Gladbach jest wykluczony. Z drugiej strony szansę gry może otrzymać Serge Gnabry, który do Monachium wrócił pod koniec ubiegłego tygodnia.

− Odbył już dwie sesje indywidualne. Może uda mu się zagrać 20 minut w środę. Musimy jednak zobaczyć, jak wyglądać będzie sytuacja − powiedział ostatnio Nagelsmann.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama28.07.2021 13:46
28.07.2021 11:03
dawać panowie, dawać. czas trochę treści dorzucić do tej dotychczasowej mizerii.