DieRoten.pl

Pierwszy oficjalny trening FCB

05.07.2022, 07:33:59
FotoOlimpik

Po wielotygodniowej przerwie od codziennej rutyny, nie dalej jak wczoraj oficjalnie rozpoczęły się przygotowania do nowego sezonu FCB przy Saebener Strasse.

Po tym jak w ubiegłą sobotę i w niedzielę, zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec przeszli niezbędne badania i testy sprawnościowe, dokładnie wczoraj trener Julian Nagelsmann zaprosił podopiecznych na pierwszą sesję treningową w ośrodku treningowym FCB przy Saebener Strasse.

Warto odnotować, że oprócz pierwszej grupy wracających zawodników, obecni byli również gracze z drugiej drużyny (zajęcia z bliska oglądał także szkoleniowiec drugiej drużyny, czyli Martin Demichelis). W zajęciach brało udział 17 monachijczyków.

Piłkarze I zespołu:

− Gravenberch, Ulreich, Upamecano, C. Richards, O. Richards, Vidovic i Wanner.

Piłkarze II zespołu:

− Zvonarek, Buchmann, Aydin, Herold, Brueckner, Morrison, Lee, Kabadayi, Copado i Schenk.

Ryan Gravenberch nie ukończył jednak pełnej sesji, albowiem po rozgrzewce i kilku ćwiczeniach, pracował indywidualnie, jako że Holender wraca stopniowo do pełnej sprawności do przebytej poważnej kontuzji kostki. Z kolei Joshua Zirkzee oraz Malik Tillman trenowali na pobocznym boisku indywidualnie.

Po porannej sesji treningowej, monachijczycy mieli kilka godzin wolnego, po czym późnym popołudniem odbył się drugi trening. Ogółem w tym tygodniu zaplanowano w sumie 9 jednostek treningowych.

Przypominamy zarazem, że 8 lipca powróci kolejna grupa mistrzów Niemiec, zaś ostatnia z nich 12 lipca.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)05.07.2022 11:00