DieRoten.pl

Pierwsi piłkarze wrócili do FCB

02.07.2022, 10:43:51

Jak już informowaliśmy wcześniej, dokładnie dziś rozpoczynają się formalnie przygotowania pierwszego zespołu do nadchodzącego sezonu 2022/23.

Dziś do południa piłkarze przejdą niezbędne badania medyczne, po czym ukończą szereg testów sprawnościowych, co jest oczywiście wymagane przed rozpoczęciem nowego sezonu. 

Obecni przy Saebener Strasse dziennikarze ,,Bilda” donoszą, że do klubu powrócił już między innymi Dayot Upamecano, który w przeciwieństwie do swoich kolegów, nie otrzymał powołania na czerwcowe zgrupowanie francuskiej reprezentacji narodowej. 

Ogółem do FCB powrócili dziś między innymi: 

Sven Ulreich 
Bouna Sarr 
Chris Richards 
Dayot Upamecano 
Omar Richards 
Paul Wanner 
Joshua Zirkzee 

Warto nadmienić, iż Chris Richards oraz Joshua Zirkzee wrócili do Monachium, po tym jak zakończyli swoje roczne wypożyczenie w minionym sezonie 2021/22. Mimo powrotu i rozpoczęcia przygotowań z FCB, przyszłość obu zawodników w dalszym ciągu pozostaje otwarta. 

Jak informują liczne media, Amerykanin może odejść za około 15 milionów euro, podczas gdy Holender za około 10-15 milionów euro. Co do zainteresowanych klubów, to wymienia się ekipy nie tylko z Niemiec, ale i również Hiszpanii, Anglii i Belgii.  

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)02.07.2022 21:20
Czyli można powiedzieć że nadal są wakacje w Monachium:)