Petersen strzela dla FCB II

FC Bayern II w minioną niedzielę doznał 12 porażki w tym sezonie. Młoda drużyna bawarskiego klubu w 26. kolejce przegrała na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt U23 2:1, pomimo tego, że do przerwy prowadziła 1:0. Gola w 34. minucie strzelił Nils Petersen.

ZOBACZ BRAMKĘ PETERSENA - 7:20

W meczu swoje umiejętności zaprezentowali również m.in. Takashi Usami oraz sprowadzony w lecie Dale Jennings.

Po zmianie stron do bramki strzeżonej przez Rouvena Sattelmaiera trafiali Marcos Alvarez (75.) i Dima Nazarov (76.).

Drużyna prowadzona przez Andriesa Jonkera zajmuje aktualnie 14. miejsce, mając na swoim koncie 28 punktów (7 zwycięstw, 7 remisów).

EF U23: Miltner - Schaaf, di Gregorio, Cimen, Alikhil - Amin, Pokar, Titsch-Rivero (66. Mehring), Nazarov - Wolfert (Albayrak), Alvarez (Ernst)

FCB II: Sattelmaier - van der Meulen, Jullich, Pangallo, Muller (82. Burusic) - Vrzogic (68. Steimel), Usami, Dreier, Deul - Jennings (77. Vastic), Petersen