DieRoten.pl

Bayern Monachium ma już za sobą pierwsze treningi pod wodzą nowego trenera, który już po raz czwarty w swojej karierze poprowadzi Bayern Monachium.

reklama

Jupp Heynckes miał okazję udzielić już kilku wywiadów po swoim powrocie do Bayernu. Tym razem szkoleniowiec „Dumy Bawarii” odpowiedział na kilka pytań dziennikarza angielskiego „Independenta”.

Jak się dowiedzieliśmy Juppowi ciężko było podjąć decyzję o swoim powrocie, jednakże po rozmowach z żoną i córką 72-latek zdecydował się wrócić do zawodu – spory udział przy podjęciu decyzji miał też owczarek Juppa o imieniu Cando.

To był ciężkie chwile, ale moja żona i córka utwierdziły mnie, że powinienem się zgodzić. Mój pies także zaszczekał dwukrotnie, co oznaczało, że powinienem podjąć się tego zadnia – powiedział z uśmiechem na twarzy Heynckes.

Legendarny trener Bayernu Monachium zdaje sobie sprawę, że zespół musi za wszelką cenę wrócić na właściwe tory, tym bardziej, że nie wszyscy zawodnicy są w najwyższej formie. Jupp zdaje sobie jednak sprawę i wie co musi uczynić, aby poprawić grę swojego zespołu.

− Wkrótce wrócimy na zwycięski szlak. Wiem co muszę zrobić. Wiele rzeczy musi zostać zmienionych i poprawionych – podkreślił Heynckes.

− Nie jest żadnym sekretem, że Thomas Mueller nie gra na maksimum swoich możliwości czy to, że Jerome Boateng ma problemy po serii kontuzji – zakończył 72-letni trener „Gwiazdy Południa”.

źródło: Independent

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama13.10.2017 13:14
Heh ta odpowiedz z psem :) Piesku wspieraj i pomagaj swojemu panu:)
12.10.2017 21:34
To teraz piesku szczekaj dobrze, jak Jupp będzie układać taktykę i skład na LM, tak co wygramy, to wtedy osobiście dam Ci kość i zagłaskam na śmierć hehe.
A tak na poważnie, to Jupp wydaje się być bardzo pewny w swoich wypowiedziach, jak gdyby miał przyjść, wprowadzić Bayern na kosmiczny poziom, a potem znów ułożyć się wygodnie w fotelu i żyć na emeryturze. Oby tak było!
12.10.2017 21:21
Trzymamy za słowo panie trenerze:)
12.10.2017 11:49
Jakby taki cud miał miejsce w tym sezonie z Juppem to powinni mu postawić 50 metrowy pomnik.
No, ale cuda rzadko się zdarzają :)
12.10.2017 10:59
Hahaha (wiem, że to bardzo optymistyczna myśl), ale będą jaja jak ponownie sięgniemy po tryplet dzięki psu.

reklama

reklama